OKO on Siigur Restoranide pere noorim ja samas ka vanim liige, alustades 2011. aastal Kaberneemes. OKO tõusis Eesti restoranide tippu, olles üks esimesi väljaspool Tallinna kesklinna paiknevaid restorane. Võime ennast lausa teerajajateks nimetada, kuna peale OKO avamist hakati üha enam väljaspool Tallinna nii mereäärseid kui ka teistes kaunites paikades restorane avama. Just Kaberneeme kalurikülast sai alguse ka omanike merearmastus ja -lähedus. 

2018.aastal, kui Kaberneemes rendileping lõppes, kolis OKO täiesti uue kontseptsiooniga Viimsisse, Haabneeme. Üks oli kindel, et „jalad liivas“ restoran peab jätkuma ja nii ongi praegune OKO Haabneeme muuli ääres, liivaranna äärel paiknev kaasaegne ja peresõbralik rannaresto, kuhu ootame külalisi aastaringselt. 

Meie jalajälg

Jätkusuutlikkus terminina on OKO jaoks ajas olnud pidevas muutuses. Olles kasvanud nii ettevõttena kui ka inimestena tunneme, et jätkusuutlikkus ei tähenda enam ammu ainult enda heaoluga tegelemist, vaid puudutab ka kõike, mis meie ümber. On selleks siis meri, mets, tooraine, meie tööperekond või kallid koostööpartnerid – meie jalajälg koosneb sellest kõigest. Oleme õppinud vaatama endast väljapoole ning tegeleme järjepidevalt protsesside ja suhete parandamisega võttes arvesse ressursside säästmist ning üldist hoolivust meid ümbritseva vastu. Oleme ehitanud OKO nutikaks säästes sellega enam kui kolmandiku võrreldes varasemaga. Ressursside jätkusuutlik kasutamine ei paku õnneks enam ainult positiivset laengut iseendale, vaid on ka finantsiliselt vastutustundlik tegevus.

Meie pere

Nagu poleks täna meie tööpere koos ilma OKO-ta, poleks OKO-t ilma nendeta. Läbi ettevõtte teadliku juhtimise oleme taganud meeskonnale stabiilsuse ning töökohakindluse. Panustame järjest enam meie meeskonna koolitamisesse ning täiendamisesse, pakkudes võimalusi võtta osa erinevatest akadeemiatest, veinikoolist ja meie majasisestest arengutegevustest. Mõistame, et õitsva restorani alustalaks on tugev meeskond nii oma teadmiste kui ka rõõmsa ja positiivse ellusuhtumise poolest.

Meie sõbrad

Oleme siiralt õnnelikud kõigi sõprade üle, kes meid külastades on toetanud OKO restorani.

OKO on kaasatud kohalike teenuste, inimeste ja ettevõtete tegevustesse, toetades kohalikku kogukonda ja panustades selle arengusse. Nende tegevuste eest on meid pärjatud ka Viimsi Vaala auhinnaga, mida jagatakse vallale osutatud teenete eest.

Suur osa meie koostööpartneritest on väga pikaajalised ning tunneme suurt rõõmu, kuidas oleme paljudega neist koos suuremateks ja tublimateks kasvanud.

Oleme uhked enda panuse üle aidates heategevuse kaudu kaasa inimeste liikumise edendamisele ning laste ja noorte abistamisele, et luua parem tulevik järgnevatele põlvkondadele. Tunneme rõõmu, tehes koostöös vallaga, et oleme loonud kohalikele noortele suvised, tihti ka esmased, töövõimalused.

Meid ümbritsev

Kvaliteetne tooraine on meie identiteedi keskmes olnud alates algusest, olles ka ühel olulisemal kohal. Kas oleme käinud korilastena seda ise metsast korjamas, merest püüdmas või teinud koostööd ägedate tootjate ning kasvatajatega proovides leida üles toorained, mis jäävad silma oma kvaliteedi, erilisuse kui ka puhtuse poolest. Võimalusel püüame eelistada alati kohalikku toodangut.

Kesk tee 27
Haabneeme alev
Viimsi

OKO on avatud:
P – N 12-22
R – L 12-23

TELFON: (+372) 53004440
E-MAIL: oko@okoresto.ee

BRONEERI LAUD
KINKEKAARDID
SUUREMATELE SÕPRUSKONDADELE

OKO RESTORANID OÜ
RANNA TEE 3, TALLINN 12112
REG. NR. 12046361
KMKR. EE101423890

FOLLOW US:

Instagram

VÕI KÜLASTAGE MEIE TEISI RESTORANE

TULJAK
Tallinn
Pirita tee 26E

Veebileht

PAJU VILLA
Tallinn
Vabaduse pst 88

Veebileht

NOA
Tallinn
Ranna tee 3

Veebileht

NOA CHEF’S HALL
Tallinn
Ranna tee 3

Veebileht

TOKO
Tartu
Vabaduse pst 1C

Veebileht

POKO
Pärnu
Ranna pst 11A

Veebileht

KUURSAAL
Haapsalu
Promenaadi 1

Veebileht